تعمیرات درایوهای صنعتی

امروزه خدمات قسمت مهمی از یک انتخاب مناسب است .واحد تعمیرات گروه صنعتی ساینار مجهز به تمامی تجهیزات و ابزارهای لازم بوده و با بهره گیری از متخصصین با تجربه قادر به ارائه ی خدمات با سرعت بالا می باشد. نقش درایو در سیستم های اتوماسیون به گونه ای است که بار حداکثر خسارات وارد به سیستم را این دستگاه به دوش میکشد. بنابراین در ابتدا بسیار مهم است که خسارت مالی را به حداقل میرساند اما در صورت به وجود آمدن نقص فنی و نیاز پیدا کردن درایو به تعمیرات، کل سیستم اتوماسیون ما مختل میشود. بنابراین به واحد تعمیرات مناسبی که با سرعت بسیار زیاد پاسخگو باشد نیاز پیدا میکنیم.

در مرحله ی اول کارشناسی تعمیر و تخمین درست برای زمان تعمیر انجام شده که به شما نشان خواهد داد که تعمیر مقرون به صرفه است یا خیر.

 در مرحله بعد کارشناس واحد تعمیرات به شما توضیح خواهد داد که زمان حداکثری برای تعمیر چقدر میباشد زیرا برای مثال در صورت کار نکردن یک خط تولید برای یک هفته امکان ضرر مالی چندین برابر قیمت درایو را دارد پس مجددا کارشناس اینجا پیشگیری از خسارت را میکند و در مرحله آخر با سنجش تمام جوانب اینورتر به واحد تعمیرات  فرستاده میشود.

 تخصص ما تعمیر سروو درایوهای آکاپوس (Acopos )، درایوهای وکن (Vacon  )، درایو های زیمنس (Siemens) و دانفوس (Danfoss) میباشد.