تعمیرات گیربکس های ژاکارد، واندویل و شونهر

تعمیر گیربکس صنعتی، عیب یابی و تعویض چرخ دنده و قطعات گیربکس از جمله خدمات فنی و مهندسی گروه صنعتی ساینار می باشد که به منظور کاهش زمان توقف فعالیت های کارخانه ها و خطوط تولید با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.

تعمیر انواع گیربکس صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف مثل صنایع فولاد، سیمان، کاشی و سرامیک، خودروسازی، غذایی و دارویی، شیمیایی و … و گیربکس های مورد استفاده در میکسرها، کانوایرها، بالابرها و انواع ماشین آلات صنعتی توسط این شرکت انجام می شود.تعمیرات گیربکس صنعتی شامل تعمیر گیربکس شافت مستقیم، آویز (هالوشفت)، گیربکس حلزونی، خورشیدی و گیربکس دور متغیر می شود.به دلیل اعمال نیرو و بارهای مختلف و سنگین  بر روی گیربکس ها، قطعات و اجزای مختلف آنها معیوب شده و نیاز به تعویض یا تعمیر پیدا می کنند.

چرخ دنده ها قطعه اصلی در انواع گیربکس هستند که در صورت آسیب دیدگی باعث از کار افتادن آنها می شوند. تعویض انواع چرخ دنده های معیوب استفاده شده در گیربکس ها مثل انواع چرخ دنده کرانویل و پینیون، ساده و اسپیرال، هلیکال و دنده جناقی نیز از جمله خدماتی است که ذیل فعالیت تعمیر گیربکس قرار گرفته و توسط گروه صنعتی ساینار انجام می شود.برندهای مختلف اروپایی مثل انواع گیربکس SEW، گیربکس فلندر، گیربکس Bonfiglioli، موتواریو، روسی و گیربکس ایلماز و … مطابق با استانداردهای موجود تعمیر و رفع عیب می گردند.

 در نظر گرفتن این نکته ضروری است که در صورت اقتصادی نبودن تعمیر گیربکس صنعتی بایدآن را با یک گیربکس سالم جایگزین نمود. انتخاب گیربکس مناسب برای جایگزین نمودن با گیربکس معیوب و غیرقابل تعمیر، نیازمند دانش فنی و همچنین شناخت بازار و گزینه های موجود و قابل تامین برای جایگزینی است که کارشناسان گروه صنعتی ساینار با ترکیب دانش مهندسی و شناخت خوب از بازار برای انتخاب بهترین گزینه، مشاوره و پیشنهادات خود را ارائه می نمایند.